I-Mode ir labākais, kvalitatīvākais un stilīgākais apģērbs Jūsu bērnam!

Interneta veikalā www.i-mode.lv Jūs atradīsiet kvalitatīvus, ērtus un stilīgus bērnu apģērbus gan ikdienai, gan svētku reizēm. Plašā klāstā pieejams apģērbs jaundzimušajiem, apģērbs bērniem no gada līdz 11 gadu vecumam un apģērbs pusaudžiem līdz 16 gadu vecumam. Sortimentā ir vairāki Itālijas, Spānijas un Dānijas zīmolu apģērbi no iepriekšējām “outlet” kolekcijām, kas pieejami vienā eksemplārā.“Outlet” kolekciju piedāvājums sniedz iespēju iegādāties kvalitatīvu, stilīgu zīmolu apģērbu bērniem par izdevīgām cenām pirms sezonas sākšanās, nevis gaidīt veikalu izpārdošanas sezonas beigās. Interneta veikalā ir pieejami arī bērnu apģērbi no zīmolu jaunākajām kolekcijām.

Piemērota apģērba izvēle palīdzēs veidoties Jūsu bērna stila izjūtai, izpausties viņa personībai, kā arī ļaus atšķirties un izcelties vienaudžu vidū.

 “Ideja par bērnu apģērbu interneta veikalu man radās jau pirms vairākiem gadiem līdz ar pirmā bērniņa ienākšanu ģimenē. Saskaroties ar reālo bērna apģērbu piedāvājumu Latvijā un staigāšanu pa veikaliem ar mazu bērnu uz rokām, sāku domāt par to kā sev un citām jaunajām mammām atvieglot iepirkšanās procesu. Tā sapnis pašai par savu bērnu apģērbu interneta veikalu pamazām kļuva par īstenību. Bērnu apģērbu sortiments interneta veikalā tiek regulāri papildināts, balstoties uz personīgo pieredzi un klientu vēlmēm.“ uzsver uzņēmuma I-MODE un interneta veikala vadītāja un divu bērnu mamma Jeļena.

Par mums raksta:

maminuklubs.lv

mammamuntetiem.lv

1incity.lv

MŪSU VĒRTĪBAS:

  • KLIENTS

Mūsu lielākā vērtība ir apmierināts un laimīgs klients, tāpēc ātra, ērta un laipna klientu apkalpošana ir mūsu prioritāte.

  • APKALPOŠANA

Strādājam ātri un precīzi! Pasūtījumi tiek apkalpoti un izsūtīti nekavējoties. Visi apģērbi, kas redzami interneta veikalā ir pieejami uz vietas noliktavā Rīgā, tāpēc piegādes laiks ir samazināts līdz minimumam.

  • KVALITĀTE

Kvalitāte ir viens no svarīgākajiem kritērijiem izvēloties apģērbu savām atvasēm,

tāpēc izvēlamies pārbaudītus bērnu apģērbu ražotājus un zīmolus. Kvalitatīvs un atbilstošs apģērbs - rūpes par mūsu bērnu labsajūtu!

  • SADARBĪBA

Mums ir svarīgi saņemt vecāku un bērnu atsauksmes, ierosinājumus un vēlmes, lai varētu paplašināt pieejamo apģērbu sortimentu un pilnveidot pakalpojumu kvalitāti.

  • SAMĒRĪGUMS

Mums ir svarīgi piedāvāt kvalitatīvu bērnu apģērbu par saprātīgu cenu, tāpēc sortimentā ir pieejami gan jaunāko kolekciju apģērbi, gan zīmolu apģērbi no iepriekšējo sezonu “outlet” kolekcijām. Lai pirmie uzzinātu par dažādām akcijām, apģērbu izpārdošanām un konkursiem, sekojiet mums sociālajos tīklos!

I-MODE.LV - labākais apģērbs Jūsu bērniem!