Biežāk uzdotie jautājumi:

Ko piedāvā interneta veikals I-MODE.LV?

Mēs  piedāvājam kvalitatīvu bērnu apģērbu no 0 līdz 16 gadiem par saprātīgu cenu, tāpēc sortimentā ir pieejami gan jaunāko kolekciju apģērbi, gan zīmolu apģērbi no iepriekšējo sezonu “outlet” kolekcijām. Vairāk...  

Kādas ir piegādes iespējas?

Nodrošinam preču piegādi uz Omniva pakomātiem, piegādi ar kurjeru uz Jums vēlamo adresi, kā arī preces var saņemt mūsu birojā Rīgā, Lielirbes ielā 1, 315.kab. (tikai pēc iepriekšējas vienošanās). Vairāk...

Cik maksā piegāde?

Piegādes izmaksas ir sākot no 2,50 EUR, pirkumiem virs 45,- EUR bezmaksas piegāde visā Latvijā. Uz vietas birojā preces var saņemt bez papildu maksas. Vairāk... 

Cik ilgā laikā tiek piegādātas preces?

Visas preces ir pieejamas uz vietas birojā, tāpēc preces piegādei tiek nodotas uzreiz pēc apmaksas saņemšanas ( piegādei ar kurjeru preces tiek nodotas līdz 15:00, uz pakomātiem līdz 18:00). Lielākoties preces tiek saņemtas jau nākamajā dienā pēc nodošanas piegādei. Vairāk... 

Ko darīt, ja pasūtītā prece neder?

14 dienu laikā no preču saņemšanas brīža preci varat gan atgriezt, gan apmainīt. Sazinoties ar mums atradīsim katram klientam piemērotāko risinājumu. Vairāk...  

Vai noskatītās preces mājas lapā var iet pielaikot uz vietas?

, noteikti priecāsimies Jūs redzēt mūsu interneta veikala birojā darba dienās 10:00 līdz 18:00Tikai pēc iepriekšējas vienošanās. Klientiem nodrošinam ērti piebraucamu bezmaksas autostāvietu. Vairāk... 

Ko darīt, ja rodas kāds jautājums?

Jautājumu gadījumā gan par precēm, gan piegādi, gan pasūtīšanu, gan visiem citiem rakstiet (info@i-mode.lv) vai zvaniet (T. 29716151 ) mēs ar lielāko prieku atbildēsim un palīdzēsim.

Kur var sekot līdzi jaunumiem un atlaidēm?

Sekot I-MODE.LV jaunumiem var gan Facebook , gan Draugos .

Vai arī reģistrējoties www.i-mode.lv mājas lapā varēsiet regulāri saņemt aktuālos jaunumus un atlaižu piedāvājumus.

__________________________________________________________________________________

PASŪTĪJUMA NOFORMĒŠANA

Veikt pirkumus bērnu apģērbu Interneta veikalā ir vienkārši un ērti. Lai iegādātos bērnu apģērbus, reģistrācija nav obligāta. Jums tikai jāpievieno pirkuma grozam izvēlētā prece un jāaizpilda anketa, kurā jānorāda kontaktinformācija, piegādes un apmaksas veidi.

Reģistrēto klientu priekšrocības:

- Regulāri saņem jaunumus par jauno kolekciju pieejamību, izpārdošanām, akcijām, atlaidēm un konkursiem.

- Iespējams sekot līdzi sava pasūtījuma izpildei.

- Ērtāka nākamā pasūtījuma veikšana, jo personas dati un kontakti tiek saglabāti klienta kontā.

- Īpaši piedāvājumi reģistrētiem klientiem!

 

PASŪTĪJUMA APMAKSA

Pasūtījuma apmaksu variet veikt ar bankas pārskaitījumu vai norēķinoties ar bankas karti www.i-mode.lv birojā.

Norēķins ar bankas pārskaitījumu – Pēc pasūtījuma veikšanas Jūs savā e-pastā saņemsiet pasūtījuma apstiprinājumu un rēķinu. Pasūtījuma apmaksu veiciet uz rēķinā norādīto SIA “I-MODE” norēķinu kontu. Maksājuma apstrāde, atkarībā no jūsu bankas un apmaksas laika, var ilgt līdz 3 darba dienām. Līdz apmaksas saņemšanai SIA “I-MODE” norēķinu kontā, pasūtītās preces tiks rezervētas. Ja 3 darba dienu laikā rēķina apmaksa netiks saņemta, tad pasūtījums tiks anulēts un prece atgriezta interneta veikala sortimentā.

Norēķins ar bankas karti – Šis norēķina veids ir pieejams tikai tad, ja preci vēlaties saņemt mūsu birojā Lielirbes ielā 1 - 315. kab., Rīgā. Pasūtīto preču rezervācija būs spēkā 3 darba dienas no pasūtījuma apstiprināšanas brīža. Ja 3 darba dienu laikā neieradīsieties un neveiksiet apmaksu, pasūtījums tiks anulēts un prece tiks atgriezta Interneta veikala sortimentā.

Veikt apmaksu ir iespējams ar šādām norēķinu kartēm – VISA, VISA Electron, Maestro un MasterCard. Ņemiet vērā, ka American Express norēķinu kartes nepieņemam.

 

PASŪTĪJUMA PIEGĀDE

Izvēlieties sev piemērotāko pasūtījuma saņemšanas veidu! Ātrai, ērtai un kvalitatīvai pasūtījuma saņemšanai piedāvājam trīs piegādes variantus:  

  1. Piegāde uz Omniva pakomātu (cena - 2.50 EUR):

Atrodiet Jums tuvāko Omniva pakomātu šajā kartē.

  1. Piegāde ar kurjeru uz Jūsu norādīto adresi:

2,80 EUR - Rīgā,
4,70 EUR - pārējā Latvijas teritorijā.

  1. Bezmaksas pasūtījumu saņemšana www.i-mode.lv birojā Rīgā, Lielirbes iela 1 - 315. kab., darba dienās 10:00 - 18:00, tikai pēc iepriekšējas vienošanās.

Pirms pasūtījuma saņemšanas veiciet rēķina apmaksu ar bankas pārskaitījumu vai ar bankas karti uz vietas birojā.

Pasūtījumiem VIRS 45.00 EUR - BEZMAKSAS piegāde  visā Latvijas teritorijā.

 Ja neatradāt sev piemērotu pasūtījuma saņemšanas veidu, sazinieties ar mums pa e-pastu info@i-mode.lv vai pa tālruni +371 29716151, kopīgi meklēsim Jums pieņemamu risinājumu.

 

KONTAKTI

SIA “I-MODE”

Lielirbes iela 1 315. kab. (3. stāvs), Rīga (četrstāvu biroju ēka pretī viesnīcai “Elefant”)

Mob. tālr.: +371 29716151

e-pasts: info@i-mode.lv

Braucot virzienā no Rīgas centra, izkāpšana pieturā Ventas iela - Autobusi Nr. 32, 43, 53; Minibusi Nr. 236, 242.

Braucot virzienā uz Rīgas centru, izkāpšana pieturā Kauguru iela – Autobusi Nr. 22, 32, 35, 43, 53, 56; Minibusi Nr. 222, 236, 242.

Pagalmā pie biroja klientiem pieejama bezmaksas autostāvvieta.

Darba laiks (Tikai pēc iepriekšējas vienošanās):

Darba dienās - 10:00 – 18:00

Sestdiena, Svētdiena – SLĒGTS

 

ATTEIKUMA TIESĪBAS, PREČU ATGRIEŠANA UN MAIŅA

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 12. pants un Ministru Kabineta (MK) noteikumi Nr. 207 “Noteikumi par distances līgumu” nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas dienas un atgriezt preci pārdevējam.

Saskaņā ar Latvijas Republikas PTAL 12. panta 6. daļu patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā. Prece ir derīga maiņai vai atgriešanai, ja:

-  iegādātā prece nav lietota.

-  iegādātās preces iepakojums, marķējums un komplektācija ir saglabāta un nebojāta.

-  pircējs var uzrādīt/atsūtīt pirkumu apliecinošu dokumentu oriģinālus – čeks, preču pavadzīme, pavaddokumenti. Ņemiet vērā, ka e-pastā saņemtais pasūtījuma apstiprinājums netiek uzskatīts par pirkumu apliecinošu dokumentu!

Informējam, ka personīgās higiēnas apsvērumu dēļ sekojošas bērnu preces pēc to iegādes netiek mainītas un atpakaļ pieņemtas – zeķes, zeķubikses un apakšveļa.

Pirms preces lietošanas uzmanīgi iepazīstieties ar preces lietošanas instrukciju, lai izvairītos no pārpratumiem.

Lūdzam ņemt vērā, ka preces krāsa var nedaudz atšķirties no attēlā redzamās!

Ja, saņemot preci, konstatējat, ka Jūs neapmierina preces kvalitāte, izskats, izmērs vai krāsa, Jums ir tiesības preci mainīt vai atgriezt pārdevējam. Lai vienotos par preces maiņu vai atgriešanu, lūdzam Jūs sazināties ar SIA “I-MODE” pa tālruni +371 29716151 vai e-pastu info@i-mode.lv norādot pasūtījuma numuru.

Preci samainīt vai atgriezt atpakaļ variet interneta veikala birojā vai nosūtot preci uz Omniva pakomātu. Biroja un sūtījumu saņemšanas adrese: SIA “I-MODE”, Lielirbes iela 1 – 315. kab., Rīga, LV-1046.

Preces atgriešanas vai maiņas izdevumi (pasta, pakomātu, kurjera vai citi transporta izdevumi) netiek kompensēti.

Nauda par atgrieztajām precēm tiek pārskaitīta uz klienta norādīto norēķinu kontu 30 (trīsdesmit) kalendāro dienu laikā no atgriezto preču saņemšanas brīža, ja tiek ievēroti un izpildīti visi likumā noteiktie nosacījumi.

Pirms pasūtījuma veikšanas klienta pienākums ir iepazīties ar interneta veikala www.i-mode.lv sniegto informāciju. Klienta pasūtījums ir apstiprinājums, ka ar visu iepriekš minēto informāciju klients ir iepazinies. Jautājumu gadījumā sazinieties ar bērnu apģērbu interneta veikala www.i-mode.lv administrāciju. 

LŪDZAM PASŪTĪJUMUS VEIKT ATBILDĪGI!