Informācija

Ražotāji

Cenu salīdzinājums interneta veikalos

Markas Pastāv 27 zīmolu

lapā
Rādīt 1 - 12 of 27 vienības
 • Artigli Girl

  Artigli girl – itāliešu brends meitenēm. Radies 2002. gadā pieliekot ne mazums pūļu un darba. Ar galveno mērķi radīt kvalitatīvu, ērtu un vienkāršu apģērbu, bet reizē, lai tai piemistu sava harizma un šiks. Artigli girl kolekcijas ir iekarojušas jau visu pasauli un nespēj atstāt vienaldzīgu nevienu modīgu meiteni.

 • BABALUNO

  Babaluno – brends, kas ražo apģērbus pašiem mazākajiem. Izvēloties mazuļa ādai draudzīgus audumus, lai radītu komfortablu un patīkamu valkāšanu. Par pamatu izvēlas gaišas krāsas. Brends iepriecinās gan vecākus, gan mazuli!

 • BLACK BUNNY

  BLACK BUNNY – itāļu brends ar lielu pieredzi trikotāžas apģērbu ražošanā. Tika nodibināts 2008.gadā radot trikotāžas apģērbu kolekciju ar augstu kvalitāti no Itālijā ražotiem audumiem. Brends piedāvā apģērbus no 2 līdz 16 gadiem. Šodien Black Bunny ir paplašinājies saglabājot augstu kvalitāti, radošumu katram modeli un 100% ražošanu Itālijā.

 • DESIGUAL

  Desigual- spāņu brends. Tulkojumā no spāņu valodas vārds Desigual nozīmē “ne tāds, kā visi”. Desigual radās tālajā 1984.g. Šo gadu laikā apvienojot kvalitāti, košas krāsas un individuālu stilu ir iekarojis visu pasauli.

 • Diesel

  Diesel - unikāls un neatkārtojams itāļu zīmols. Diesel iecere radot brendu bija izveidot bezkaunīgu, brīvu un ugunīgu stilu, ko izdevies saglabāt līdz šodienai. Diesel vienmēr piedāvā unikālas un ekskluzīvas lietas. Izvēloties dažādus piegriezumus, krāsas, faktūras un salikumus ik vienam liks izskatīties izcili.

 • DISNEY

  Disney – kompānija Disney ražo plašu klāstu apģērbu, apavu un aksesuāru bērniem. Viss aizsākās 1992.g., no tā laika šis brends ir iekarojis pasauli ar kvalitāti un orģinālu stilu atainojot populārus Disney multfilmu varoņus. Lietas no Disney mīl pilnīgi visi bērni uz pasaules.

 • Fashion Manufacturer

 • Flamingo

  Flamingo tekstils - Ukrainas kompānija, kas ražo bērnu apģērbu no 0 līdz 10 gadiem. Apģērbu ražošanā izmanto kvalitatīvus un dabīgus materiālus, kas apģērbu padara ērtu, prakstisku un bērniem drošu. Modes mākslinieki 2 reizes gadā rada jaunas kolekcijas "Pavasaris-Vasara" un "Rudens-Ziema" katrai vecuma grupai, īpašu uzmanību pievēršot klientu vēlmēm.

 • Fun & Fun

  «FUN & FUNl» - populārais itāļu brends, kas nodarbojas ar oriģinālu apģērbu ražošanu bērniem un pusaudžiem jau vairāk nekā 40 gadus.

  «FUN & FUN» - stils un kvalitāte.

 • Fun & Fun girl

  «FUN & FUN girl» - populārais itāļu brends, kas nodarbojas ar oriģinālu apģērbu ražošanu bērniem un pusaudžiem jau vairāk nekā 40 gadus.

  Fun&Fun filozofija slēpjas jau pašā nosaukumā atklājot jautru noskaņu un glamūrīgu stilu katrā kolekcijā. Veidojot neparastas krāsu saskaņas un modīgas detaļas rada patīkamu un gaisīgu iespaidu.

 • GAS

  GAS - populārs itāļu brends. Īpašu uzmanību pievēršot kvalitātei, augstām tehnoloģijām un, protams, orģinalitātei un stilīgiem risinājumiem, kas ļauj GAS būt vienam no slavenākajiem pasaules brendiem. GAS - nav vienkārši apģērbu zīmols, tā ir dzīves filozofija,kas uzsver pozitīvu un košu skatījumu uz pasauli.

 • GUESS KIDS

  Zīmolu dibināja brāļi Marciano - Georges , Arman , Pols un Maurice. Šodien GUESS zīmols ir viens no lielākajiem un veiksmīgākajiem zīmoliem pasaulē. GUESS turpina vadīt divi no četriem Marciano brāļiem - Maurice un Paul. Viņi ir ieguldījuši daudz pūļu, lai izveidotu un attīstītu šo zīmolu kopš 1981.gada, kad tas tika dibināts.

  Guess ir pazīstams visā pasaulē kā zīmols, kas spēj apvienot klasisku stilu ar modes jaunākām tendencēm. 1980.gadā GUESS zīmols bija viens no populārākajiem apģērbu zīmoliem. 1983.gadā tika izlaista pirmā vīriešu kolekcija.

  Deviņdesmito gadu sākumā kompānija sāka tirgot arī starptautiskajā tirgū. Šī zīmola apģērbs sāka pārādīties ne tikai Amerikā, vai Kanadā, bet arī visā Eiropā.


Rādīt 1 - 12 of 27 vienības