Pasūtījumu noformēšana

Veikt pirkumu pie mums ir ļoti vienkārši. Reģistrācija nav obligāta, bet reģistrētiem pircējiem ir savas priekšrocības. Jums ir tikai jāizvēlas prece ko vēlaties pasūtīt un jāaizpilda anketa, kurā jānorāda kontaktinformācija, piegādes un apmaksas veidi.

Reģistrētiem pircējiem ir sekojošas priekšrocības:

  • vienmēr būt informētam par pēdējiem jaunumiem un īpašiem piedāvājumiem;
  • sekot līdzi pasūtījuma gaitai;
  • ērtāka pasūtīšana, jo Jūsu personas dati tiks saglabāti automātiski.

Pirkuma apmaksa

Pasūtījumu noformēšanā Jums jāizvēlas viens no apmaksas veidiem:

Bankas pārskaitījums. Pēc rēķina saņemšanas Jūs varat pārskaitīt apmaksu no jebkuras bankas uz mūsu kontu. Konta numuru un parējos rekvizītus saņemsiet rēķinā, kas tiks nosūtīts uz Jūsu noradīto e-pasta adresi pēc pasūtījuma apstiprināšanas. Apmaksas apstrāde, atkarībā no Jūsu bankas un apmaksas laika, var ilgt līdz 3 darba dienām. Līdz apmaksas saņemšanai, pasūtītā prece tiks rezervēta. Ja 3 darba dienu laikā apmaksa par pasūtījumu netiks saņemta, tad rēķins tiks anulēts un prece kļūs pieejama pārējiem pircējiem.

Pirkuma apmaksa ar bankas karti iespējama tikai mūsu birojā. Apmaksai pieņemam: Visa, Visa electron, Maestro, MasterCard bankas kartes. Diemžēl nepieņemam American express bankas karti. Izvēloties apmaksu ar bankas karti, prece tiks rezervēta 3 darba dienu laikā no pasūtījuma apstiprināšanas brīža. Ja Jūs neieradīsieties un neapmaksāsiet pasūtījumu 3 darba dienu laikā, tad pasūtījums tiks anulēts un prece kļūs pieejama pārējiem pircējiem. 

Pasūtījumu piegāde

Interneta veikals I-MODE.LV piedāvā Jums sekojošus pasūtījumu saņemšanas veidus:

Piegāde uz Omniva terminālu
Atrodiet tuvāko Jums šajā pakomātu kartē.

Piegāde ar Omniva kurjeru 
Jūs varat saņemt pasūtījumu mūsu birojā, Rīgā, Kauguru ielā 2a – 315.kab. Šajā gadījumā rēķinam ir jābūt iepriekš apmaksātam ar bankas pārskaitījumu vai Jūs to varat apmaksāt ar bankas karti uz vietas.

Pasūtījumiem VIRS 45,00 EUR: 

- Bezmaksas piegāde uz Omniva terminālu visā Latvijas teritorijā
- Bezmaksas piegāde ar Omniva Kurjeru Rīgā
- 50% atlaide piegādei ar Omniva Kurjeru ārpus Rīgas visā Latvijas teritorijā.

Neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar mums: rakstot uz info@i-mode.lv vai zvanot: 29-71-61-51

Kontakti

Kā mūs atrast?

SIA “I-MODE”
t. 29-71-61-51
e-pasts: info@i-mode.lv
Mēs atrodamies Kauguru ielā 2a, 3. stāvā, 315. kabinetā. 

Autobusi: 32, 43, 53; Minibusi: 236, 242 – pietura Ventas iela (braucot no centra), 

Autobusi: 22, 32, 35, 43, 53, 56; Minibusi: 222, 236, 242 - Kauguru iela (centra virzienā);

Pagalmā pieejama bezmaksas autostāvvieta.

Darba laiks:
Darba dienās: 10:00 - 18:00

Preces atgriešana

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 12. pants un Ministru Kabineta Noteikumi Nr.207 "Noteikumi par distances līgumu" nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 (četrpadsmit) kalendāra dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas dienas un atgriezt preci pārdevējam.

Patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā, saskaņā ar PTAL 12.panta 6. daļu.

Preču atgriešanā jāievēro šādi nosacījumi:

Preces atgriešana ir iespējama tikai gadījumos, ja precei ir saglabāts ārējais izskats, patēriņa īpašības, tās oriģinālais iesaiņojums un marķējums.
Saskaņā ar Latvijas Republikas MK noteikumiem Nr.207 15.3 p., Jūs nevarat izmantot atteikuma tiesības precēm, kas tiek izgatavotas pēc patērētāja norādījumiem vai ir neatvietojamas lietas, vai preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas. Par šādām precēm mēs uzskatām: zeķes, zeķubikses un apakšbikses. Šīs preces atpakaļ nepieņemam higiēnisku iemeslu dēļ! Veicot pasūtījumu, Jūs piekrītat tam, ka esat iepazinušies ar šiem noteikumiem.

Ja saņemot preci konstatējat, ka Jums neapmierina tās krāsa, izmērs vai vizuālais izskats, Jums ir tiesības to nodot atpakaļ, iepriekš brīdinot pakalpojuma sniedzēju SIA I-MODE.

Pirms preces nodošanas atpakaļ sazinieties ar mums zvanot 29-71-61-51vai rakstot uz info@i-mode.lv un informējiet par nodošanas iemeslu un detaļām.
Preci kopā ar aizpildītu preču atgriešanas veidlapu  var nodot atpakaļ SIA “I-MODE” ofisā vai nosūtot to pa pastu uz adresi:

SIA I-MODE
Kauguru iela 2A-315, Rīga, LV-1046

Izmēra maiņu uz lielāku vai mazāku variet veikt SIA I-MODE ofisā.

Preces atgriešanas izdevumi (pasta, kurjera vai transporta) ir jāsedz klientam pašam.

Nododot atpakaļ preci, Jums ir jāpievieno arī tās iegādes apliecinošā dokumenta oriģināls – čeks, visi pavaddokumenti. Pirkuma apstiprinājums Jūsu e-pastā netiek uzskatīts par pirkumu apliecinošu dokumentu, uz kura pamatojoties Jūs varat preci nodot atpakaļ.

Ja nosacījumi ir izpildīti, nauda tiks pārskaitīta uz jūsu bankas kontu ne vēlāk kā 30 dienu laikā no atgrieztās preces saņemšanas brīža.

Lūdzam veikt pasūtījumus apdomīgi un atbildīgi!